// archiv

Pracovní desky

Štítky 1 článků

Trendy z oblasti kuchyní pro rok 2014

Hned několik velkých světových designerů a návrhářů kuchyní vytvořilo seznam trendů z oblasti kuchyní pro rok 2014. V tomto krátkém článku bychom vám rádi pár těchto trendů pro příští rok 2014 představili. Mezi nimi najdeme již známé rady a ty lze označit za dlouhodobé trendy, kterými se mnoho uživatelů řídí již dnes.
Mezi hlavní a [...]

Levná kuchyňská linka do panelového bytu

Bydlení v panelákovém bytě přináší každému svému obyvateli neustálí boj s prostorem. Panelákový byt většinou nabízí menší kuchyně než je dnes běžný standart. Zastaralé plechové kuchyňské linky dnes hospodyňky vyměnují za modernější a praktičtější kuchyňské linky, které lze dnes pořídit už za cenu okolo 7 tisíc korun. Nevěříte?
Zastaralovou plechovou linku můžete snadno vyměnit za [...]

Nerezová pracovní deska v kuchyni

Pracovní deska je nedílnou součástí každé kuchyňské linky. Pracovní desky mohou být vyrobeny hned z několika druhů materiálu. Dnes bychom Vám rádi ukázali, že lze využít jako materiál také nerez. Nerezová pracovní deska byla využita v nejnovější tvorbě italského výrobce kuchyní Strato. Firma Strato patří mezi renomované italské výrobce kuchyní a je známa svou vysokou [...]

Osvětlení do kuchyně

Aby jste mohli v kuchyni připravovat jídlo pohodlně a cítili se příjemně, je důležité zvolit správné osvětlení kuchyňské linky a prostoru v kuchyni. Extistuje hned několik kritérií, podle kterých svítidla do kuchyně vybírat. Zároveň osvětlení plní i funcki designovou a musí se do interiéru hodit.

V kuchyni obecně musí být dostatek světla. Pokud nemá kuchyňská [...]

Renovace kuchyně (levně)

Renovace kuchyně (kuchyňské linky) nemusí být vždy velkou finanční investicí. Typickým příkladem může být, že se přistěhujeme do nového bytu, kde se již kuchyňská linka nachází a zároveň její stáří a opotřebovanost není velké a není nutné přímo tuto linku měnit za novou. A právě zde je vhodné přistoupit jen k menší renovaci.
Čeho se [...]

Barový pult v kuchyni

Součástí moderních kuchyňských linek se v poslední době stává také barový pult, který rozšiřuje možnosti využití prostoru a způsobu života. Barový pult může sloužit jak k servírování nealkoholických a alkoholických nápojů, ale také ke konzumaci připravovaných pokrmů a zároveň ke kontaktu členů rodiny. V neposlední řadě také slouží barový pult v kuchyni jako další místo [...]

Kuchyňské dřezy - tipy a rady

Kuchyňské linky se během své historie významně měnily, zdokonalovaly a stále se vylepšovaly. Avšak i přes všechny změny v posledních desítkách let, zůstává jedna věc stále součástí kuchyně. A touto věcí je právě kuchyňský dřez. I tak nenápadná věc jako dřez doznala velkého vývoje během své historie. V dnešní době je nejdůležitějším parametrem u [...]

Kuchyňská pracovní deska

V dnešním článku se zaměříme především na pracovní desku kuchyňské linky. Ta je velice důležitá součást kuchyňských linek a dá se označit jako základ kuchyně. Jedná se totiž o nejvíce používanou část kuchyně a proto je i nejvíce namáhanou a často nejvíce poznamenanou dlouhodobým používáním.
Základním kritériem pro výběr pracovní desky by měl být [...]