// archiv

Kuchyňské linky

Štítky 1 článků

Jak vybrat moderní designovou kuchyni

Toužíte po nové moderní kuchyni? Ta stará, ošoupaná deska na vaší předchozí kuchyňské lince už vás strašit nemusí. Můžete si pořídit krásnou a moderní designovou kuchyň. Tedy ať už kuchyni opravujete, renovujete nebo teprve stavíte dům a budete pořizovat kuchyň úplně novou, bude se vám hodit rada odborníka.
Vzhled a uspořádání současných moderních kuchyní je elegantně [...]

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?

Pokud se zrovna poohlížíte po kuchyňské lince nebo po kuchyňské sestavě a nemáte zrovna nadbytek finančních prostředků, nezoufejte. V našem článku vám ukážeme, že na trhu se dají najít i levná a přitom dostatečně kvalitní řešení kuchyňských linek.
Tvar a rozměry - kuchyňské linky do paneláku
Prvním faktorem ovlivňujícím cenu kuchyňské linky jsou její rozměry a tvar. [...]

Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?

Součástí každé kuchyňské linky je mycí část, kde hlavní roli hraje kuchyňský dřez. Součástí každého dřezu je dřezová baterie. Modelů baterií existují stovky a to v závislosti na designu samotného dřezu. Správným výběrem baterie můžete velmi ovlivnit celkový dojem z kuchyňské linky.
Pákové dřezové baterie
Tento druh baterií je velmi populární. Teplota a množství tekoucí vody [...]

Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?

Plánujete novou kuchyňskou linku nebo jen přemýšlíte nad modernizací stávající linky? Pokud ano, určitě si položíte dříve nebo později jednu z otázek. Jakou mikrovlnou troubu zvolit? Vestavěnou nebo klasickou? Určitě ve svém okolí najdete zastánce jedné či druhé varianty. Ti z nás, kteří mají vestavěnou mikrovlnou troubu budou zarputile tvrdit, že jedině vestavěná mikrovlnná trouba [...]

Trendy z oblasti kuchyní pro rok 2014

Hned několik velkých světových designerů a návrhářů kuchyní vytvořilo seznam trendů z oblasti kuchyní pro rok 2014. V tomto krátkém článku bychom vám rádi pár těchto trendů pro příští rok 2014 představili. Mezi nimi najdeme již známé rady a ty lze označit za dlouhodobé trendy, kterými se mnoho uživatelů řídí již dnes.
Mezi hlavní a [...]

Moderní kuchyňská linka nemusí být drahá

V dnešní době jsou velice populární tzv. kuchyňské linky na míru. Tuto službu nabízejí nejčastěji kuchyňská studia nebo samotní výrobci kuchyňského nábytku. Výhodou těchto kuchyní je možnost realizace specifických požadavků dle zákazníka. Na druhou stranu tyto kuchyně stojí desítky až stovky tisíc korun. Kuchyně na míru proto nemusí být vhodné pro mnoho čtenářů.
Levnější kuchyňská linka [...]

Moderní kuchyně v japonském stylu

Japonsko je známo svou staletou kulturou a mnoha jinými aspekty, které nám mohou připadat jiné. Také japonský design v oblasti kuchyní se vyznačuje některými prvky, které evropané příliš nevyužívají. V dnešním článku najdete hned několik fotografií kuchyňských linek, které projektovali japonští designéři. Všechny japonské kuchyně v sobě spojují elegantní vzhled, moderní design, dynamický tvar [...]

Jak vybrat správně malý kuchyňský dřez?

Plánování a renovace malé kuchyňské linky není nikdy nic jednoduchého. Vždy se musí brát v úvahu omezený prostor a s tím přímo souvisí výběr kuchyňské linky a její uspořádání, výběr kuchyňského dřezu a kuchyňských elekrospotřebičů apod. Právě kuchyňský dřez je nepostradatelnou součástí kuchyňské linky a je dobré věnovat jeho výběru čas.
Ačkoliv se to nemusí [...]

Levná kuchyňská linka do panelového bytu

Bydlení v panelákovém bytě přináší každému svému obyvateli neustálí boj s prostorem. Panelákový byt většinou nabízí menší kuchyně než je dnes běžný standart. Zastaralé plechové kuchyňské linky dnes hospodyňky vyměnují za modernější a praktičtější kuchyňské linky, které lze dnes pořídit už za cenu okolo 7 tisíc korun. Nevěříte?
Zastaralovou plechovou linku můžete snadno vyměnit za [...]

Využití LED pásků v kuchyni

V poslední dekádě nastal obrovský rozvoj v LED technologiích. I přes skutečnost, že i tohle odvětví se neobešlo bez slepých uliček, můžeme dnes bez obav tvrdit, že LED osvětlení plně nahradí konvenční zdroje světla jak v interiéru či exteriéru. Každá mince má svůj rub i líc, stejně tak tato technologie má i svá úskalí.
Tím největším může být vyšší [...]