// archiv

Informace

Štítky 1 článků

Moderní kuchyňská linka nemusí být drahá

V dnešní době jsou velice populární tzv. kuchyňské linky na míru. Tuto službu nabízejí nejčastěji kuchyňská studia nebo samotní výrobci kuchyňského nábytku. Výhodou těchto kuchyní je možnost realizace specifických požadavků dle zákazníka. Na druhou stranu tyto kuchyně stojí desítky až stovky tisíc korun. Kuchyně na míru proto nemusí být vhodné pro mnoho čtenářů.
Levnější kuchyňská linka [...]

Výrobky Tupperware (nabídka)

Tupperware je dnes synonymem pro nejrůznější krabičky pro uchovávání jídla v kuchyni. Dnes však firma nabízí celý kuchyňských sortiment určený jak pro přípravu jídla, vaření, servírovaní nebo k následnému uchovávání. Tupperware je již celosvětovou firmou nabízející své výrobky v mnoha zemích světa. Ale pojdmě si tuto firmu představit popořadě.

Vznik firmy Tupperware se píše od roku [...]

Osvětlení do kuchyně

Aby jste mohli v kuchyni připravovat jídlo pohodlně a cítili se příjemně, je důležité zvolit správné osvětlení kuchyňské linky a prostoru v kuchyni. Extistuje hned několik kritérií, podle kterých svítidla do kuchyně vybírat. Zároveň osvětlení plní i funcki designovou a musí se do interiéru hodit.

V kuchyni obecně musí být dostatek světla. Pokud nemá kuchyňská [...]

Barový pult v kuchyni

Součástí moderních kuchyňských linek se v poslední době stává také barový pult, který rozšiřuje možnosti využití prostoru a způsobu života. Barový pult může sloužit jak k servírování nealkoholických a alkoholických nápojů, ale také ke konzumaci připravovaných pokrmů a zároveň ke kontaktu členů rodiny. V neposlední řadě také slouží barový pult v kuchyni jako další místo [...]

Kuchyně podle Feng Shui

V dnešním článku by jsme Vám rádi představili trochu nezvyklý pohled na kuchyňskou linku. Uznávání stylu Feng Shui v kuchyni je stejně důležité jako v jiných částech domu. Feng Shui dodá do Vaší kuchyně zdraví a sílu, pozice kuchyně může mít totiž značný vliv na celou Vaší rodinu. Prvním a základním krokem k Feng Shui [...]

Stůl do kuchyně aneb jak si správně vybrat

Současní designéři nabízejí nespočet nádherných a oslnivých kuchyňských stolů, stejně jak se mění design u veškerého zařízení domu, tak i kuchyňské stoly se dobou mění. V současnosti přicházejí na trh nové materiály, vzrůstá popularita minimalistického stylu a vzdušného prostoru. Nyní Vám přinášíme několik rad, jak si vybrat z široké nabídky ten správný stůl pro [...]

Dřezové baterie – druhy a trendy

Již je tomu dávno, kdy byly populární červeno-modré průhledné kohoutky u kuchyňských dřezů. Buďme rádi, že tato doba je již dávno pryč. V dnešní době si můžeme vybrat ze stovek dřezových baterií všeho druhu. Od pružinových, s perlátorem nebo svítících až po nejrůznější materiály a odstíny.
Výrobci kuchyňských dřezových baterií kladou důraz na design a [...]

Vybíráme ideální kuchyňský nábytek

Kuchyně je srdcem Vašeho domova a pokud srdce není v dobré kondici, poté obvykle ani zbytek těla nemůže dobře fungovat. Proto Vaše „kulinářská dílna“ musí být špičkově zařízená, aby jste se v ní cítili spokojeně a příprava jídel byla co nejvíce pohodlná a efektivní.
Do výběru kuchyňského vybavení jsou ženy ochotny investovat více času i [...]

Odsávače par (digestoře)

Nezbytnou součástí standardní moderní kuchyně je bezesporu kvalitní digestoř (odsavač par). Především pak u menších (panelákových) kuchyní je velice důležité vybrat ten správný odsavač par. O odsavači par se dá hovořit jako o tzv. „solitéru“ v kuchyni, díky kterému se dá velice ovlivnit celkový pocit z prostoru.
Pokud uvažujete o rekonstrukci kuchyňské linky nebo [...]

Trendy v kuchyňském designu (2)

Po minulém prvním díle - trendy v kuchyňském designu (1), vám nyní přinášíme pokračování základních trendů co se týká kuchyní a kuchyňských linek za posledních pár let. V dnešním článku si povíme pár základních informací o elektrických spotřebičích v kuchyni, uspořádání kuchyní a také o dřezech a kuchyňských bateriích. 
Trend číslo 3 – Více stylových profesionálních [...]