// článek...

Design

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Bílá technika v kuchyni

Pod pojmem bílá technika si každý z nás umí představit elektrospotřebiče, které každodenně využíváme v kuchyni. Dnes je na českém trhu tak široká nabídka veškerých elektrospotřebičů určených pro kuchyňské linky a kuchyně, že pro obyčejného člověka je těžké se v této nabídce orientovat.

Do kategorie bílá technika lze zařadit téměř veškeré spotřebiče, které v kuchyni nalezneme. Jedná se především o lednice, myčky nádobí, sporáky, mrazáky, nejrůznější pečící trouby, varné desky, kuchyňské grily a nejrůznější doplňkové elektrospotřebiče. V internetových obchodech v kategorii bilá technika můžete naleznout také digestoře, vitríny a vinotéky na víno apod. Někteří prodejci pak pod tímto označení prodávají také malé spotřebiče typu – varná konvice, toustovače, vaflovače, mixéry, žehličky, domácí pekárny, roboty atd.

Na barvě nezáleží

Mnohým lidem by se pod pojmem bílá technika mohly vybavit spotřebiče, které mají jen bílou barvu. Opak je však pravdou. Na barvě spotřebiče nezáleží. Velká americká lednice může být klidně v provedení nerez, ale i tak patří do této skupiny kuchyňských elektrospotřebičů. Dnes jsou velice populární varné desky – elektrické, plynové nebo indukční. Právě i tyto desky lze do této kategorie (bílá technika) lze zahrnout. Není to tedy skutečně o barvě spotřebiče, ale spíše o jeho uplatnění a využití.

bila-technika-do-kuchyne

Mezi velké hráče v této oblasti patří světoznámé firmy, které se zabývají výrobou a prodejem kuchyňských spotřebičů po desítky let. Mezi ty hlavní firmy z této oblasti patří - Ardo, Bosch, Electrolux, Miele, Baumatic, Liebherr, Candy, Fagor, Samsung, Gorenje, LG, Zanussi a Whirlpool. Každá z těchto firem se specializuje a vyniká na trhu s jiným druhem výrobků. Obecně však lze říci, že bílá technika od těchto značek je kvalitní a dobrá koupě.

Velcí výrobci přicházejí každý rok s novými modely a nejrůznějšími funkcemi, která nám mají usnadnit život. Dnes se již vyrábějí myčky na nádobí, které mají tzv. „šestý smysl“ a dokáží přizpůsobit teplotu vody druhu nádobí. Chladničky a mrazáky naopak dokáží „řídit“ svůj výkon a tím zaručují, že po otevření lednice a následném zavření si lednice sama přidá výkon, aby se dostala vnitřní teplota na optimum rychleji a potraviny tím zůstaly déle čerstvé. Většina velkých firem se také soustředí na ekologii a snižují nároky na elektrickou energii popřípadě spotřebu vodu.

bila-technika-do-kuchyne2

Při nákupu bílé techniky není radno šetřit. Jen si uvědomte, jak dlouho Vám bude nová lednice sloužit. Většině z nás vydrží lednice více jak 10 let. Za tuto dobu Vám může nová lednice ušetřit mnoho peněz a starostí. Taková myčka nádobí Vám ušetří nejen spotřebovanou vodu, ale především Váš čas, který můžete trávit s Vašimi přáteli nebo rodinou (a tento čas je k nezaplacení).

Pokud tedy uvažujete nad koupí nové bílé techniky, můžeme Vám doporučit internetový obchod Elektrosvět.cz – bílá technika, kde naleznete stovky produktů z této oblasti a také zajímavé cenové akce a slevy. Na stránkách také naleznete mnoho článků s radami jak vybrat a zvolit správný elektrospotřebič.

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Bílá technika v kuchyni”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013