// článek...

Kuchyňské linky

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Vybíráme ideální kuchyňský nábytek

Kuchyně je srdcem Vašeho domova a pokud srdce není v dobré kondici, poté obvykle ani zbytek těla nemůže dobře fungovat. Proto Vaše „kulinářská dílna“ musí být špičkově zařízená, aby jste se v ní cítili spokojeně a příprava jídel byla co nejvíce pohodlná a efektivní.

Do výběru kuchyňského vybavení jsou ženy ochotny investovat více času i peněz než muži. Když poté mají sestavený konečný vzhled kuchyně, stále mají pocit nedokonalosti. Je to z důvodu, že se často zapomíná na výběr správného materiálu.

Proto Vám přinášíme jednoduchého, ale detailního průvodce, jehož cílem je pomoci Vám vytvořit takovou kuchyni, na kterou budete pyšní. Jak tedy vybrat ten správný nábytek pro Vaši kuchyni?

Vyberte si správného výrobce a dbejte na kvalitu

Nikde v domě není tak důležitá kvalita nábytku jako právě v kuchyni. Pamatujte, že v kuchyni musíte pracovat s ohněm na varné desce, používáte mnoho ostrých nástrojů a bude dělat mnoho dalších aktivit, které mohou poškodit nábytek. Proto je kvalita kuchyňské linky hlavním aspektem při jejím vybírání. Je tedy velmi důležité, abyste si byli jistí, že Váš dodavatel nábytku poskytuje prvotřídní kvalitu.

bila-kuchyne-kuchynska-linka

Navštivte tzv. showroom kuchyní

Navštivte showroom kuchyní v blízkosti Vašeho domu a vyzkoušejte si, jak bude vámi vybraná kuchyně vypadat v reálu. Takto skvěle zjistíte skutečný vzhled kuchyně, odhalíte její přednosti i nedostatky a můžete si „ošahat“ kvalitu materiálu.

Slaďte barevnost a design kuchyně se zbytkem bytu

Cílem zařízení Vašeho bytu je vytvořit harmonický a uvolněný domov, to platí jak v samotné kuchyni, tak i v bytě jako celku. Je tedy velmi důležité vybrat si takový design kuchyně, který bude zapadat do celkového stylu Vašeho domova. Můžete si zvolit retro či klasický vzhled, nebo moderní minimalistický design, vše přesně podle Vašeho vkusu. Minimalistická kuchyně vypadá velmi pěkně uspořádaně, ale je potřeba vhodně sladit odstíny.

Vyberte si kuchyni, která přesně odpovídá dispozicím bytu

Když vybíráte nábytek musí pasovat přesně na centimetry, jak tedy praví moudré přísloví: „Dvakrát měř a jednou řež.“ Zde si nemůžete dovolit udělat chybu - police, skřínky a pracovní deska musí přesně zapadat. Je tedy velmi důležité vše si správně změřit než se vydáte kupovat kuchyňskou linku. Vždy se ujistěte, že nekupujete něco moc velkého nebo zase příliš malého. Pokud tedy máte malou kuchyni, pak si můžete vybrat pouze malý jídelní stolek, abyste vytvořili oddělený jídelní prostor. Velký jídelní stůl si můžete dovolit, pouze pokud máte k dispozici dostatek prostoru.

Komu má Vaše kuchyně sloužit?

Funkce kuchyně, která má sloužit pro rodinu s dětmi jsou zcela odlišné od funkcí, která má poskytovat kuchyně pro pár. U obou jsou požadavky na funkce odlišné. Pokud kuchyni využívá pouze pár nebo dokonce jen jeden člověk, předpokládá se, že tito budou chodit jíst často do restaurací a kuchyni nebudou využívat tolik jako rodina s dětmi, kde bude vaření velmi frekventované. Při výběru té správné kuchyně je tedy důležité mít na paměti, co vše budeme chtít v kuchyni dělat a hlavně jak často.

rady-na-zacatek

Originální návrh kuchyně a služby po nákupu

Pokud si přejete mít kuchyni originálně navrženou pouze pro Vás, bude Vás to stát mnohem více peněz i času, výhodou však je, že budete mít kuchyni navrženou přesně podle Vašich představ. Pokud se rozhodnete tento krok udělat, je zde výběr správného dodavatele více než nezbytný. Správný dodavatel musí být schopný vyrobit nábytek přesně podle Vašich přání a požadavků, poté je velmi důležité ujistit se, že výrobce nabízí i poprodejní služby (záruční doba, servis, apod.).

Po krásné kuchyni touží snad každá žena, většina se snaží udělat vše pro to, aby byla kuchyně bezchybná. Ačkoli i muži jsou velmi hrdí na to co uvaří a také jak to uvaří. Kuchyně je jedním z mála prostor, kde se každý z nás může stát umělcem, proto je pochopitelné, že výběr té správné kuchyně je jedním z nejvíce důležitých rozhodnutí v životě každého z nás.

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Vybíráme ideální kuchyňský nábytek”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013