// článek...

Kuchyňské linky

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?

Plánujete novou kuchyňskou linku nebo jen přemýšlíte nad modernizací stávající linky? Pokud ano, určitě si položíte dříve nebo později jednu z otázek. Jakou mikrovlnou troubu zvolit? Vestavěnou nebo klasickou? Určitě ve svém okolí najdete zastánce jedné či druhé varianty. Ti z nás, kteří mají vestavěnou mikrovlnou troubu budou zarputile tvrdit, že jedině vestavěná mikrovlnná trouba je to pravé do kuchyně. Pojďme se proto podívat na pro a proti vestavěných mikrovlnek.

Vestavěná mikrovlnná trouba je vždy dražší

Před pár lety byly ceny vestavěných kuchyňských spotřebičů vysoké. Nebyl žádný problém, aby vestavěná mikrovlnná trouba stále okolo 10 000,- Kč. Dnes výše uvedená větu nemusí platit. Ceny vestavěných mikrovlnek během pár let klesly a dnes je možné zakoupit vestavěnou mikrovlnku za cenu okolo 3 000,-Kč. Samozřejmě záleží na výbavě dané mikrovlnky. Základní modely se však pohybují okolo této ceny. Zde je také vhodné uvést, že většina z nás si pořizuje mikrovlnku za účelem jediné funkce a tím je rychlý ohřev jídla. Proto se nemusíte obávat a oželte některé z funkcí, které stejně nebudete téměř využívat.

mikrovlnna-trouba-rady-tipy

Klasická mikrovlnná trouba splní svůj účel

Pakliže chcete ušetřit pár tisíc korun, bude pro vás určitě vhodnější klasická mikrovlnná trouba. Ceny těchto mikrovlnek začínají na hranici 1 000,-Kč. Navíc za cenu okolo 2 000,-Kč můžete vybírat z desítek mikrovlnek. Klasickou mikrovlnou troubu oceníte také při její poruše. Díky snadnému přístupu je jednoduchá oprava nebo výměna. U vestavěné verze je třeba trochu zručnosti a zkušeností.

Rozhodnutí jakou mikrovlnou troubu zvolit pro svou kuchyňskou linku je na každém z vás. Vhodné je zachovat snadný přístup k tomuto spotřebiči z důvodu snadného ohřevu jídla. Kterou mikrovlnou troubu a jaký design zvolit si musíte rozmyslet sami. Na českém trhu jsou stovky modelů s cenami od 1 000,-Kč a po ceny několik desítek tisíc korun.

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013