// článek...

Kuchyňské linky

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Trendy z oblasti kuchyní pro rok 2014

Hned několik velkých světových designerů a návrhářů kuchyní vytvořilo seznam trendů z oblasti kuchyní pro rok 2014. V tomto krátkém článku bychom vám rádi pár těchto trendů pro příští rok 2014 představili. Mezi nimi najdeme již známé rady a ty lze označit za dlouhodobé trendy, kterými se mnoho uživatelů řídí již dnes.

Mezi hlavní a dlouhodobý trend stále patří otevřenost kuchyně, resp. její spojení s obývací částí bytu. S tímto souvisí také velikost prostoru. Kuchyně (kuchyňská linka) nemusí být příliš velká, ale musí mít dostatek pracovního prostoru. Pracovní prostor je pro kvalitní kuchyňskou linku velmi důležitý.

Novým trendem v oblasti kuchyní je častější využívání přírodních materiálů. Celkově se dá říci, že budování a rekonstrukce v domech se ubírá směrem k přírodním materiálům. Dá se říci, že lidí jsou zahlcení umělými materiály a proto si pro své bydlení vybírají nově 100% přírodní materiály.

Žulové pracovní desky a materiály

Trendem v kuchyni pro rok 2014 budou kamenné pracovní desky. Nejčastěji se jedná o žulové pracovní desky a jiné přírodní materiály. Takováto pracovní deska je velice pěkná, estetická a v neposlední řadě praktická.

Kuchyňské linky - trendy, rady

Dalším trendem v oblasti kuchyňského designu je míchání materiálů. Nastává období, kdy nemusíte mít všechny elektrické spotřebiče v jednom stejném dekoru (nejčastěji nerez vzhled), ale dekory jednotlivých spotřebičů můžete kombinovat. Podobně je tomu u pracovní linky. Pokud máte v plánu při rekonstrukci kuchyně vybudovat kuchyňský ostrůvek, tak věřte, že trendem je právě využití rozdílných pracovních ploch pro jednotlivá místa kuchyně.

V oblasti podlah budou velmi populární dřevěné podlahy (z pravého tvrdého dřeva). Barevné provedení záleží na konkrétním druhu kuchyně. Avšak dlouhodobým trendem je kontrast mezi barvou podlahy a kuchyňské linky (např. podlaha kuchyně je zvolená v tmavé barvě a naopak barva kuchyňské linky je světlá).

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Trendy z oblasti kuchyní pro rok 2014”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013