// článek...

Kuchyňské linky

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Rustikální kuchyně

I přes dnešní uspěchanou dobu dává mnoho lidí přednost tradici. Toužíte-li po kvalitním masivním nábytku nebo kuchyni, můžete se poohlédnout po tzv. rustikálním nábytku. Rustikální kuchyně jsou vyrobeny z kvalitního dřeva (nejčastěji Dub) a vydrží téměř jakékoliv zacházení. Takovýto nábytek pak vydrží věky a nemusíte se obávat, že po pár letech budete muset kuchyňskou linku vyměnit.

Rustikální nábytek obecně představuje návrt k dřívějším dobám. V minulosti býval všechen nábytek v domácnosti vyroben z masivu. Takovýto nábytek navozuje v místnosti příjemnou atmosféru a domácí pohodu. Nejčastěji se s rustikálním nábytkem setkáme na chatách a chalupách. Avšak rustikální nábytek se hodí také do novostaveb nebo panelákových bytů.

rustikalni-komody-loznice

V dnešní době je nábytek z masivu drahou záležitostí. Nová kuchyňská linka z masivního dřeva může stát Vaší peněženku i stovky tisíc korun. Existuje však hned několik možností, jak si splnit sen a pořídit si svou rustikální kuchyni.

Můžete využít tzv. bazarů nábytku, které nabízejí téměř nový a velmi zachovalý nábytek za výhodné ceny. Nejčasteji se tak můžeme setkat s nábytkem dováženým z ciziny (především ze Západní Evropy). Existují také firmy, které dovážejí rustikální kuchyně na objednávku. Jednoduše zadáte poptávku po Vámi hledaném nábytku a firma Vaše požadavky splní.

rustikalni-kuchyne-levne

Za velké výhody můžeme považovat stálost a odolnost. Rustikální nábytek odolává módním výstřelkům. Tím pádem máte jistotu, že i za dvacet let bude na tento nábytek nahlíženo jako dnes. Při správné údržbě nábytku nedochází k jeho stárnutí, ba naopak, nábytek získává tzv. patinu a tím se stává krásnějším.

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Rustikální kuchyně”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013