// článek...

Kuchyňské linky

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Renovace kuchyně (levně)

Renovace kuchyně (kuchyňské linky) nemusí být vždy velkou finanční investicí. Typickým příkladem může být, že se přistěhujeme do nového bytu, kde se již kuchyňská linka nachází a zároveň její stáří a opotřebovanost není velké a není nutné přímo tuto linku měnit za novou. A právě zde je vhodné přistoupit jen k menší renovaci.

Čeho se renovace bude týkat?

Největší změny, kterých si ihned všimneme, jsou obecně vždy na největších plochách. Z toho plyne, pokud máme v úvahu provádět změnu (renovaci) a chceme, aby výsledný dojem byl pokud možná co největší, je nutné provést renovaci na velkých plochách (čím více, tím lépe). V našem případě se jedná o kuchyňskou linku v bytovém domě. Kuchyně je spojena s obývací místností. Podlaha je zvolena vcelku v jednom druhu. Barva skříněk a středového ostrůvku byla také nevhodně zvolena k barvě podlahové krytiny. Tímto se docílilo většího propojení kuchyňské linky s obývací částí. Na druhou stranu však nutno říci, že kuchyně jako celek tím ztratila na atraktivnosti a zevšedněla. A přitom stačí tak málo.renovace-kuchyne-4

Bez žádného bourání, předělávání dispozice, stavebních úprav apod. se dá velice snadno, rychle a hlavně levně docílit téměř vzhledu “nové” kuchyňské linky. Změnou povrchové barvy nábytku + změnou madel se docílilo jedinečného designu. Protože se jedná o černou barvu, je nutné ostatní barvy volit světlé. Proto byla změněna také pracovní deska s dekorem světlého mramoru. Změny se také dočkalo obložení okolo pracovní desky. Volba padla na keramické obklady v bílé barvě. Nakonec byla barva změněna také u středového ostrůvku + byla zvolena jiná dřezová baterie.

renovace-kuchyne-5

Jedinou novou věcí oproti stávající kuchyni bylo přidání  osvětlení pracovní desky.  Veškeré ostatní spotřebiče, doplňky, nábytek zůstaly nezměněn.

Výsledek renovace kuchyňské linky

Nejlepším způsobem, jak se můžeme přesvědčit o povedenosti tohoto projektu jsou fotografie. Pokud se na ně podíváme, jde ihned poznat, že změna je to velká. Vzhledem k tomu, že mnohým lidem se černá barva nemusí líbit, proto necháme pocity z této renovace na každém z Vás. Obecně lze říci, že kuchyně vypadá nově, moderně až designově. A přitom cena celé renovace nepřekročí 1/4 ceny nové kuchyně.  A pokud patříte k šikovným lidem, určitě je možné celou renovaci provést za 10 tisíc korun.

renovace-kuchyne-1

renovace-kuchyne-2

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Renovace kuchyně (levně)”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013