// článek...

Kuchyňské linky

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Porcelánové jídelní soupravy

Každá správná hospodyňka by měla vlastnit alespoň jednu kvalitní sadu porcelánu. Porcelán se v kuchyních vyskytuje již oddedávna. Od 17.století hrál velkou roli a bohatí králové si nechávali dovážet porcelán z velkých dálek. Domovinou tohoto tehdy exotického zboží byla Čína. Dnes máme na výběr hned z několika druhů porcelánů.

Kvalitní porcelán se vyznačuje hned několika vlastnostmi, které jsou pro používání porcelánového nádobí velice důležité. Kvalitní porcelán je masivní a vyznačuje se delší životností. Barevné dekory zůstanou i po letech stejně výrazné. Porcelánové nádobí lze bez obav používat v mikrovlnných troubách. Barevné dekory snášejí sálání mikrovlnných paprsků bez jakéhokoliv poškození.

porcelan-v-kuchyni-kuchyne-2

U kvalitního porcelánu se nemusíte obávat ani mytí nádobí v myčce. Automatické myčky nádobí nenaruší barevný dekor. Porcelánové nádobí je pak vhodné pro každodenní používání.

Za kvalitní porcelán lze považovat výrobky od renomovaných výrobců, kteří mají zkušenosti s jeho výrobou. Mezi nejznámější českou špičku patří karlovarská firma G. Benedikt, která nabízí široký sortiment výrobků z porcelánu. Mezi jejich osvědčené porcelánové řady patří Princip nebo Praha.

Kvalitní porcelán ozdobí každou kuchyni a při návštěvě hostů se nemusíte stydět za krásné nádobí. Porcelánové jídelní soupravy patří mezi žádané svatební dary. V nabídkách firem naleznete ucelené porcelánové řady od klasických až po moderní jídelní soupravy. Základní bílé porcelánové jídelní soupravy jsou doplňovány o dekory všeho druhu (květiny, listy, ornamenty, linie apod.). Každý zákazník má tak možnost dát přednost právě jeho stylu.

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Porcelánové jídelní soupravy”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013