// článek...

Kuchyňské linky

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Neobvyklé vychytávky do kuchyně

Každá hospodyně v kuchyni ocení a používá nejrůznější pomůcky pro usnadnění práce a přípravy jídla. Jedná se o moderní pomocníky v kuchyni, díky kterým si ulehčíte práci. V posledních měsících se pro tyto malé pomůcky do kuchyně vžil název “vychytávky do kuchyně”. Rádi bychom vám v tomto článku představili neobvyklé vychytávky, které nejsou zatím příliš známe.

Jednoduchý kráječ zeleniny

Jedná se o jednoduchý kráječ zeleniny, díky kterému snadno připravíte spirály kořenové zeleniny. Snadno a rychle připravíte krásné vlnky z mrkve. Rychle oživíte jakýkoliv talíř se zeleninovou oblohou. Tento kráječ je velmi vhodný pro přípravu zeleninových salátů nebo na zdobení rautů apod.

Kráječ na zeleninu - pomocník do kuchyně

Rozprašovač pro citrusové plody

Milujete zeleninové saláty a používáte k jejich dochucení citrón? Pak právě pro vás je tato kuchyňská vychytávka. Jedná se o speciálně navrženou pomůcku, kterou stačí jen “zašroubovat” do plodu a můžete snadno rozprašovat ovocnou šťávu. Velice dobrý nápad pro běžné užití.

Rozprašovač na citrusy - vychytávka

Oloupání česneku nebylo snadnější

Díky této jednoduché vychytávce do kuchyně budete mít oloupán česnek během chvilky. Jedná se o jednoduchý nápad, kdy stačí do silikonové ruličky vložit stroužek česneku a během pár pohybu po stole bude česnek oloupán. Silikonová pomůcka se snadno udržuje v čistotě.

Pomůcka pro loupání česneku

Pomocník v kuchyni - vše v jednom

Velice praktická vychytávka do kuchyně v podobě láhve, kde najdete přesně 8 různých pomůcek. V této sadě najdete odměrku na tekutiny, kráječ sýru, škrabku, kráječ vajíčka, odšťavňovač na citrusy, oddělovač vajíčka (bílku od žloutku), otvírač sklenic a násadku pro nalévání tekutin z odměrky. Díky možnosti vše složit do sebe získáte mnoho prostoru a navíc nebudete vše stále hledat.

Pomůcky do kuchyně - vychytávky

Neobyčejná škrabka na zeleninu

Díky dvěma břitům, které navíc mají na každé straně rozdílné ostří připravíte snadno krásnou zeleninovou přílohu k jídlu. Na jedné straně škrabky najdete běžný rovný břit pro běžné loupání brambor apod. Na druhém břitu najdete hned dva druhy ostří. Jedno hrubější a druhé jemnější pro přípravu nudliček z kořenové zeleniny apod.

Škrabka na zeleninu - pomůcky v kuchyni

Vychytávky do kuchyně vám usnadní práci a jak sami můžete vidět, mohou vám ušetřit také místo v kuchyni. V příštím článku se podíváme na dalších pět vychytávek pro příjemné vaření v kuchyni.

AliExpress.com Product - DEALDIG Robvacuum 8 Robot Vacuum Cleaner 1800PASuction Aspirator Time Setting 3 in1 Pet Hair Home Dry Wet Mopping Cleaning Robot

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Neobvyklé vychytávky do kuchyně”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013