// článek...

Kuchyňská studia

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Jak vybrat moderní designovou kuchyni

Toužíte po nové moderní kuchyni? Ta stará, ošoupaná deska na vaší předchozí kuchyňské lince už vás strašit nemusí. Můžete si pořídit krásnou a moderní designovou kuchyň. Tedy ať už kuchyni opravujete, renovujete nebo teprve stavíte dům a budete pořizovat kuchyň úplně novou, bude se vám hodit rada odborníka.

Vzhled a uspořádání současných moderních kuchyní je elegantně nadčasové. Dokáže skloubit krásné materiály s praktickým užíváním a také s dostatečně velkým úložným prostorem. Při pořizování nové kuchyně proto myslete na několik důležitých bodů.

Vyberte si kuchyni od Gorenje. Paleta kuchyní, které nabízí je opravdu široká. Na své si přijdou jak milovníci technologií a technických vymožeností, tak obdivovatelé pohodového domácího designu.

Materiál

Čisté a jasné materiály hrají v kuchyni opravdu prim. Prostory, kde se často něco ušpiní, něco zamaže, musí být v mžiku jako ze škatulky, abyste dál mohli připravovat ty nejlepší dobroty. Proto potřebujete takovou linku, ze které jedním tahem dostanete jak pár rozlitých kapek vody, tak i těsto na vanilkové rohlíčky. Přečtěte si také: Jaký materiál zvolit pro kuchyňskou linku? Pomůže vám to lépe si udělat představu o vhodnosti různých materiálů.

Tvar

V jednoduchosti je velká síla. Jasné linie a ladné tvary vám zaručí, že se při vaření budete po kuchyni pohybovat s lehkostí a vždy budete vědět, do které poličky či šuplíku bezpečně sáhnout.

gorenje-kuchyne-nejkuchynskelinky-2

Úložný prostor

Nedostatek úložných prostor je věčné téma. V kuchyních obzvlášť. Jestli také vlastníte velkou sadu nádobí, hromadu hrnců, pánviček a nespočet dalších drobností, oceníte velký prostor, kde můžete všechno jednoduše uskladnit. V moderní kuchyňské lince najdete takové místo i v jinak nepoužitelných rozích.

Kuchyňská studia Gorenje sídlí v několika městech České republiky. Můžete se bez obav obrátit na kterékoliv z nich. Všude jsou profesionálové, kteří vám rádi ukáží širokou nabídku různých kuchyní a také vám pomůžou vybrat tu pravou.

gorenje-kuchyne-nejkuchynskelinky-3

Zdroj obrázků: http://www.gorenje.cz/kuchyne/moderni-designove-kuchyne

Hdd

Hddde

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Jak vybrat moderní designovou kuchyni”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013