// archiv

Podlahy

Štítky 1 článků

Změny v kuchyňském designu

Kuchyně patří mezi místnosti, kde se schází celá rodina. Pro některé z nás je kuchyň místem, kde trávíme téměř všechen svůj volný čas. Jiní berou kuchyň jen jako místo pro přípravu jídla. Abychom se v kuchyni cítili dobře, je dobré využít nápadných kuchyňských doplňků, které mohou z kuchyně udělat plnohodnotnou místností pro život.
Za posledních [...]

Dřevěná podlaha do kuchyně

Pro výběr podlahy do kuchyně lze využít mnoho materiálů jako jsou dlaždice, linoleum, marmoleum, laminátové podlahy popřípadě koberec (ten je nejméně vhodná podlahová krytina). Dnes bychom se chtěli zaměřit na dřevěnou podlahu do kuchyně. Postupem času totiž mnoho lidí dojde k závěru, že přávě moderní kuchyně a dřevěná podlaha jde skutečně dohromady.

Důvody pro dřevěnou [...]

Podlaha v kuchyni

V dnešním článku se zaměříme na téma blízce spojené nejen s kuchyňskými linkami, ale bydlením obecně. A tímto tématem je výběr a druhy podlah na našem trhu. Určitě jste si v obchodech všimli širokého sortimentu podlahových krytin. Proto je vhodné znát pár základních aspektů pro výběr té pravé podlahy právě pro vás.

Cena podlahových krytin
Nemusíme [...]