// článek...

Design

Vysněná moderní kuchyně

Jak by měla vypadat ideální kuchyně? To je otázka, na kterou bude každý člověk odpovídat jinak. Kuchyně, která však uchvátila mne, splňuje všechny požadavky jak z praktického, tak především i z designového hlediska.

První, čeho si v této kuchyni bezesporu všimnete je rozsáhlá vinotéka, která je zabudována v kuchyňském ostrůvku. Dodává celému prostoru jedinečný odlehčený charakter. Milovníci dobrého vína se tak stále mohou kochat svou sbírkou ukrytou v prvotřídním designovém „sklípku“. Pokud by se vám však tato fonotéka zdála být příliš velká, možným řešením by mohlo být nahrazení jedné části vinotéky kupříkladu výrobníkem ledu či chladničkou na jiné nápoje.

moderni-kuchyne-snu

Dalším zajímavým prvkem kuchyně je kout s počítačem a knihovničkou na kuchařky. Každý kuchař či kuchařka ví, že při vaření nemusí stát neustále nad bublajícími pokličkami, ale muže se i trochu vzdálit. Tento víceúčelový kout se tak stává velmi příjemným odpočinkovým místem během vaření.

Dominantou kuchyně je prostorný kuchyňský ostrůvek. Velká pracovní plocha je ideální jek pro přípravu náročnějších pokrmů, tak i pro příjemné posezení a stolování s přáteli. Praktickým detailem je zabudovaný malý dřez, díky kterému je uklízení ostrůvku mnohem snazší.

Velká pracovní plocha je však i na samotné kuchyňské lince. Umístění dřezu u okna je velmi stylové, stejně jako praktické. V rohu linky je zabudována malá televize, která chvíle v kuchyni ještě více zpříjemní. Vařící sestava – sporák a trouba – vyhovuje i nejnáročnějším kuchařům, a to především díky velkému prostoru.

Všechny praktické i designové prvky kuchyně jsou podtrženy barevným sladěním. kombinace hnědé a béžové působí velmi jemně a teple. Vařit v takovéto kuchyni je tedy jistě snem nejednoho kuchaře.

moderni-kuchyne-snu2

Autor: Pavla V. | foto: www.sandarc.com

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Vysněná moderní kuchyně”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013