// článek...

Design

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Výrobky Tupperware (nabídka)

Tupperware je dnes synonymem pro nejrůznější krabičky pro uchovávání jídla v kuchyni. Dnes však firma nabízí celý kuchyňských sortiment určený jak pro přípravu jídla, vaření, servírovaní nebo k následnému uchovávání. Tupperware je již celosvětovou firmou nabízející své výrobky v mnoha zemích světa. Ale pojdmě si tuto firmu představit popořadě.


Vznik firmy Tupperware se píše od roku 1944. Tehdy mladík jménem Earl S. Tupper založil společnost nesoucí název Tupper Plastic Company. Odehrálo se tak ve Spojených státech amerických. Tehdy představil světu zcela nový inovativní výrobek – uzavíratelnou misku, která nepropustí ani vzduch ani vodu. Největším šokem byl pak zvolený materiál – polyethylen, který se do té doby téměř nevyužíval. V následujících letech si tato uzavíratelná miska našla své příznivce a zákazníky a stal se z ní velký prodejní hit.

Jako správný krok se jeví prodej pomocí stovek „domácích prodejců“. V tehdejší době to byl také posun kupředu. Šlo však především o to, že zákazníkovi se musel výrobek ukázat a předvést. Díky svým vlastnostem si hospodyňky tyto nové misky oblíbily. Potraviny v nich vydrží déle a uchovají si svou přirozenou chuť a vůni. Proto se v obyčejných obchodech s nabídkou Tupperware nesetkáte. Musíte si buďto objednat katalog tupperware nebo si sjednat osobní schůzku.

tupperware-kuchynske-potreby

Tupperware akční nabídka

Obrovský úspěch této firmy přerost hranice USA. Dnes se již výrobky vyrábějí po celém světě. Společnost se může chlubit 15 vlastními designerskými centry a výrobními závody. I díky tomu se jedná o jednu z největších firem vyrábějící kuchyňské potřeby z plastických hmot. V ČR začala firma Tupperware působit v roce 1996. Od té doby u nás najdete 14 autorizovaných distribučních středisek.

tupperware-katalog-akce

Mezi největší výhody Tupperware patří moderní desing, nejvyšší kvalita, celoživotní záruku na své výrobky, poskytování prvotřídních služeb pro své zákazníky, dobře vyškolený personál a zastoupení světoznámé značky. Dnes v nabídce naleznete nádoby určené pro mikrovlnné trouby, silikonové pečící formy popřípadě výrobky určené pro nejmenší. Tupperware výrobky dnes najedete skutečně všude a mají své nezastupitelné místo v oblasti kuchyňských potřeb.

Přidejte si článek mezi oblíbené:
 • Print this article!
 • E-mail this story to a friend!
 • Facebook
 • Digg
 • Google
 • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

2 komentářů pro článek “Výrobky Tupperware (nabídka)”

 1. Dobrý den, ráda bych se zaregistrovala. Jaké jsou podmínky? Zašlete. Děkuji.

  Autor Vojtěchová | Říjen 7, 2010, 20.30
 2. Dobrý den,kde můžu objednat katakog a následně zboží? Děkuji. Y.C.

  Autor yveta cvachová | Květen 9, 2012, 9.45

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013