// článek...

Design

Nej Kuchyňské linky: Latest post

Kuchyně Hanák

Dnes bychom Vám rádi představili českou fimu, která si během své existence na českém trhu vybudovala silnou pozici a záruku kvality. Jedná se o fimu Hanák Nábytek, která se mimo jiné zabývá výrobou, montáží a distribucí kuchyňských linek.Právě kuchyňské linky Hanák patří mezi nejsilnější artikl této společnosti.

Krátce k historii firmy

Ačkoliv se to nezdá, historie společnosti sahá překvapivě až do roku 1904, kdy se Josef Hanák věnoval stolařské výrobě. Jako většina firem doznala útlumu v průběhu světových válek a následného režimu. Novodobá historie se píše od roku 1990, kdy firma Hanák navázala na svou historii a zkušenosti s výrobou nábytku. Strategie firmy byla poněkud jiná, než u jiných podobných firem. Snahou bylo nespoléhat se stále na subdodavatele. Během následujících let se Hanák Nábytek rozrůstal a již v roce 1995 vyrostla u Kojetína nová fabrika.

Za nejdůležitější krok v rozvoji firmy byla transformace na akciovou společnost. I právě díky tomu byla posílena výroba, kvalita a design nábytku. V součastné době firma nabízí velice krásné a designové kuchyňské linky, které se mohou rovnat svou kvalitnou světovému trhu. V posledních 3 letech se hrdými majiteli kuchyní Hanák stalo více jak 2000 zákazníků.

Kuchyňské linky Hanák

Jak již bylo řečeno, mezi nejsílnější prodejní artikl firmy patří právě kuchyně. Hanák kuchyně představuje více jak 40 designů se kterými se můžete setkat v jejich ateliérech. Jen v Praze jich naleznete hned 5. Kvality kuchyňských linek je dosaženo právě samostatnou výrobou a úparvou všech součástí linek. Firma Hanák Nábytek disponuje kvalitními pracovišti na lakování nábytku, ohýbání nábytku, tvarování a lisování, lisování folií apod.

hanak-kuchyne-3

Dnes Vám může Hanák Nábytek a.s. nabídnout téměř vše na co si vzpomenete. Od kuchyňských linek, kuchyní až po ložnice, obývací pokoje, pracovny. Každým rokem firma představuje nové designové řady, které naleznete na jejich oficiálních stránkách. My Vám zde přinášíme jen pár fotografií pro Vaší inspiraci. Navštivte některé z kuchyňských studií Hanák Nábytek a nechte se obklopit krásou a kvalitou.

Fotografie Hanák kuchyně

hanak-kuchyne-2

hanak-kuchyne-4

hanak-kuchyne-5

zdroj info+fotografie: http://www.hanak-kuchyne.cz/

Přidejte si článek mezi oblíbené:
  • Print this article!
  • E-mail this story to a friend!
  • Facebook
  • Digg
  • Google
  • del.icio.us
Banner - kuchyňské linky
Výnosy a montáže nábytku

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Kuchyně Hanák”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti kuchyní, kuchyňských linek a nábytku.


Výnosy a montáže nábytku

Poslední články

Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Co ovlivňuje cenu kuchyňských linek a jak se dají pořídit levně?
Květen 14, 2015
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Dřezové baterie – kterou si zvolit a proč?
Říjen 16, 2014
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Neobvyklé vychytávky do kuchyně
Leden 22, 2014
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Vestavěná mikrovlnná trouba - ano či ne?
Prosinec 12, 2013
Praktický kráječ na banán
Praktický kráječ na banán
Listopad 18, 2013