// archiv

Nábytek

Rubrika obsahuje 9 článků

Levné stavebniny

Dřevěná podlaha do kuchyně

Pro výběr podlahy do kuchyně lze využít mnoho materiálů jako jsou dlaždice, linoleum, marmoleum, laminátové podlahy popřípadě koberec (ten je nejméně vhodná podlahová krytina). Dnes bychom se chtěli zaměřit na dřevěnou podlahu do kuchyně. Postupem času totiž mnoho lidí dojde k závěru, že přávě moderní kuchyně a dřevěná podlaha jde skutečně dohromady.

Důvody pro dřevěnou [...]

Kuchyně Hanák

Dnes bychom Vám rádi představili českou fimu, která si během své existence na českém trhu vybudovala silnou pozici a záruku kvality. Jedná se o fimu Hanák Nábytek, která se mimo jiné zabývá výrobou, montáží a distribucí kuchyňských linek.Právě kuchyňské linky Hanák patří mezi nejsilnější artikl této společnosti.

Krátce k historii firmy
Ačkoliv se to nezdá, historie společnosti [...]

Kuchyně v barvě Wenge

V poslední době se stala velice populární barvou pro kuchyňské linky barva WENGE. O jakou barvu se jedná, co přesně tento výraz znamená, a proč se stala tak populární si povíme v dnešním článku.
Wenge je druh tropického dřeva, které pochází ze stromu Laurentii Millettia a jeho domovinou je Afrika (Kongo). Dřevo Wenge se vyznačuje svou [...]

Renovace kuchyně (levně)

Renovace kuchyně (kuchyňské linky) nemusí být vždy velkou finanční investicí. Typickým příkladem může být, že se přistěhujeme do nového bytu, kde se již kuchyňská linka nachází a zároveň její stáří a opotřebovanost není velké a není nutné přímo tuto linku měnit za novou. A právě zde je vhodné přistoupit jen k menší renovaci.
Čeho se [...]

Barový pult v kuchyni

Součástí moderních kuchyňských linek se v poslední době stává také barový pult, který rozšiřuje možnosti využití prostoru a způsobu života. Barový pult může sloužit jak k servírování nealkoholických a alkoholických nápojů, ale také ke konzumaci připravovaných pokrmů a zároveň ke kontaktu členů rodiny. V neposlední řadě také slouží barový pult v kuchyni jako další místo [...]

Židle do kuchyně – jaké a proč?

Kuchyně není jen místem pro přípravu jídla, ale často bývá spojena s jídelnou nebo jídelním koutem. Aby jste si mohli vychutnat Vaše připravené jídlo co nejlépe, je vhodné vybrat si správný jídelní set. U takovéhoto setu je důležité dávat pozor na pár základních věcí, které se týkají židlí a posezení.
Aby se Vám na židli [...]

Moderní kuchyně - fotografie

Již v mnoha článcích jsme se věnovali designu kuchyní a stylu kuchyní vůbec (starší články naleznete v sekci - Kuchyňské linky). Je na každém z nás, který styl si zvolí a každému vyhovuje něco jiného. Někdo raději zvolí minimalistickou kuchyni, jiní z nás zatouží po rustikálním designu, jiní raději zvolí zlatou střední cestu. Avšak všichni [...]

Mini kuchyně do malých prostor

Vlastníte malý prostor nebo luxusní chatu, pro kterou hledáte tu správnou kuchyňskou linku, kterou by jste okouzlili návštěvu. Není nic jednoduššího, než využít návrhu firmy Compact Concepts, která přišla na světový trh s ojedinělou kuchyňskou linkou. Dá se říci až mini kuchyňskou linkou.

Tato kuchyňská linka zabere necelé 2m2 v prostoru (přesněji pouze 1,8m2) a přitom [...]

Stůl do kuchyně aneb jak si správně vybrat

Současní designéři nabízejí nespočet nádherných a oslnivých kuchyňských stolů, stejně jak se mění design u veškerého zařízení domu, tak i kuchyňské stoly se dobou mění. V současnosti přicházejí na trh nové materiály, vzrůstá popularita minimalistického stylu a vzdušného prostoru. Nyní Vám přinášíme několik rad, jak si vybrat z široké nabídky ten správný stůl pro [...]