// archiv

Inspirace

Rubrika obsahuje 6 článků

Levné stavebniny

DESIGN SHAKER aneb kam kráčí současný design?

V rámci 2. ročníku veletrhu nábytku a bytového designu FOR FURNITURE, který se bude konat na jaře příštího roku (resp. ve dnech 22. - 25. března 2012) v Praze (PVA EXPO) bude jeho součástí také nový projekt na podporu nových mladých designerů z různých oblastí.

Solnička s pepřenkou aneb zábava v kuchyni

Myslíte si, že do kuchyně nepatří zábava? Pokud ano, jste na velkém omylu. I do kuchyně patří zábava a proto designér Alberto Mantilla navrhnul originální solničku a pepřenku v jednom.

Silikonové svorky na nádobí

Pokud patříte k zastáncům praktických a zároveň pěkných doplňků do kuchyně, máme pro vás tip. Tyto velice krásné silikonové svorky na hrnec vám ulehčí jakékoliv vaření ve vaší kuchyni. Díky svému tvaru totiž umožňují umístění vaší vařečky přímo nad hrnec. Určitě každá hospodyňka dobře ví, jak jednoduše se dá vařečkou kuchyňská linka zašpinit.

Prostírání do kuchyně (jutovina)

Do moderní kuchyně patří také vyjímečné a moderní prostírání. Zahraniční firma Chilewich se rozhodla jít jiným směrem než ostatní výrobci prostírání do kuchyní a začala vyrábět zcela originální prostírání. Jedná se o moderní způsob tkaní, který zaručí dlouhověkost a praktičnost. Prostírání firmy Chilewich se hodí do kuchyní, kde je snaha o čistý, až přímo ledový vzhled [...]

Americká lednička s vinotékou

Máte v úmyslu koupi nové ledničky a hledáte inspiraci. Právě pro vás tady máme představení nové ledničky amerického stylu spolu se zabudovanou malou domácí vinotékou.

Na vzhledu utěrek také záleží

Kuchyňské utěrky mají kromě jejich hlavního určení v kuchyni (utírání nádobí, sušení rukou, odkapávání nádobí), také funkci designovou. Pokud máte pěknou novou kuchyni, je také vhodné si do této kuchyně pořídit nové, pěkné a vzhledově hodící se utěrky, které podtrhnou desing kuchyňské linky.